(0 голоса, среднее 0 из 5)

Інформатика. 11 клас. Рівень стандарту. Мій конспект
Свистунова Т. М.
Издательство:
Основа
Год издания: 2011
Страниц: 76
ISBN: 978-617-00-0914-2
Язык: украинский
Формат: PDF
Размер: 21,4 Мб
Видання «Мій конспект» – це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку

 

 

Передмова

Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають інформатику в 11 класі за програмою «Інформатика. Навчальна програма для учнів 9-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту», автори I. Завадський, Ю. Дорошенко, Ж. Потапова (за ред. А. М. Гуржія).

Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві в підготовці до проведения уроків. У наведених конспектах подається тема, дидактична мета (розвивальну та виховну вчитель записує на власний розсуд), тип уроку. Передбачено місце для запису програмного забезпечення, залежно від наявного програмного забезпечення в комп'ютерному класі. Бажаною умовою є наявність у школі швидкісного каналу підключення до Інтернету.

Змістова частина конспектів уроків має заголовок «Хід уроку». Тут відображено: етапи уроку; зміст навчального матеріалу, що виноситься на урок; система типових завдань, необхідних для досягнення дидактично!" мети.

Розробляючи плани-конспекти уроків, автор дбав про те, щоб систематично перевірявся рівень засвоєння учнями матеріалу, вивченого на попередніх уроках. Для цього в конспектах пропонуються різноманітні форми організації учнів на етапі актуалізації опорних знань: фронтальне опитування, самостійні роботи, комп'ютерні тестування тощо.

Конспекти деяких уроків містять роботу з магнітними картками (зміст кожної картки вчитель роздруковує на аркуші А4 і з допомогою магнітів разом із класом складає схему, домальовуючи на дошці взаємозв'язки). У такий спосіб учитель може організувати узагальнення, систематизацію або повторення теоретичних відомостей.

У посібнику наведено тексти всіх 11-ти практичних робіт, що передбачені програмою в 11 класі. Роботи складені з урахуванням чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів.

Наведені тексти контрольних робіт складено у двох варіантах і також з урахуванням чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів. Тестові завдання можна використовувати як безпосередньо «з аркуша», так і за допомогою комп'ютера. Для цього можна використовувати будь-яку комп'ютерну програму для створення тестів (автор рекомендує програмний комплекс, що призначений для організації навчання в комп'ютерному класі NetOp School).

Проведения організаційного етапу, перевірки домашнього завдання та підбиття підсумків уроку вчитель планує залежно від особливостей класу, методів роботи, власного досвіду.

Автор сподівається, що вчителі не формально використовуватимуть матеріали посібника, а візьмуть їх за основу і творчо доповнять пропоновані поурочні конспекти, враховуючи особливості кожного класу та власні методи роботи.

Скачать Інформатика. 11 клас. Рівень стандарту. Мій конспект

с депозит - Інформатика. 11 клас. Рівень стандарту. Мій конспект

с турбобит - Інформатика. 11 клас. Рівень стандарту. Мій конспектПохожие статьи:
Следующие статьи:
Предыдущие статьи:

Комментарии
Добавить новый Поиск
НастяКатя  - )   |2015-04-28 15:02:43
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
UBB-Код:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Поиск по сайту

Голосование

Вы бы поддержали сайт новыми материалами за символическую плату?
 

Сейчас в чатеНет пользователей onlineRambler's Top100